Počítačová data, počítačové systémy a sítě jsou velmi podobné lidskému organismu. Stejně jako my jsme ohrožováni nespočtem nemocí, syndromů a parazitů, tak i počítačový  systém je v neustálém ohrožení. Pokud chceme aby náš systém fungoval jako vytrénovaný sportovec, který je schopen podávat maximální výkony, je potřeba věnovat se prevenci a tréningu.

Jsme tady pro Vaše zdravá data.

 

Źivnostníci

Malé
firmy

Střední
a velké firmy

Cena

od 990 Kč*

od 1990 Kč*

od 4900 Kč*

Záloha účetnictví

Pošta všude

Hledání souborů

Krádeže dat

Plánování

Na cestách a přitom na firmě

Nelegální software

Efektivní práce

 

Studie

 

Záloha účetnictví - ztratila jsem data z účetnictví. Co teď?

Nekonečné hodiny strávené přepisováním dat, která už jednou v systému byla a které nikdo nezaplatí. Opravdu se chcete po únavné práci o víkendu konečně dostat do stavu který byl už ve čtvrtek odpoledne? Přitom stačí vhodně zvolený způsob uložení, zálohování a historie dat a všechno se dá zvládnout při páteční ranní kávě.

Pošta všude - potřebuji být neustále v kontaktu.

Email dnes bezpochyby patří mezi základní stavební kameny komunikace. Jak by se vám líbilo mít stejnou poštu na počítači v práci, doma, v mobilu, a vůbec kdekoliv kde se dá připojit k internetu? A navíc mít jistotu, že nebudete obtěžování emaily obsahujícími spam nebo viry? Je určitě jednodušší přenechat zálohovaní a správu emailů na systému který je pro tyto případy plně vybaven.

Hledání souborů - data nejsou na svém místě. Jak je najít?

Organizace dat na úložištích je achilovou patou mnoha firem. Toto lze řešit jasným a elegantním strukturováním dat a logickou hierarchií, která koresponduje s rozložením lidí ve firmě kteří potřebují k datům přistupovat a pracovat s nimi.

Krádež dat - jsou má data v bezpečí?

Když vám někdo ukradne kabelku, mobil nebo auto, většinou to zjistíte okamžitě. Když vám ale někdo ukradne data, můžete klidně spát, protože nemáte nejmenší tušení že vaše konkurence pročítá a analyzuje citlivá data vaší společnosti. A co je pro společnost cennější? Auto v garáži nebo data na serveru? Garáže se zamykají, tak proč nedopřát patřičnou pozornost a zabezpečení i vašim firemním datům?

Plánování - jsem v časové tísni. Kdo mi pomůže?

Čas opravdu znamená peníze a když chceme aby těch peněz bylo víc, musíme tento čas využít co nejlépe. Co ale když organizace času zabere ještě víc už tak drahého času? To že potřebujete čas organizovat je správně, ale důležitá je volba toho správného systému a způsobu jakým budete organizovat a co všechno bude dobré organizovat. Ano i toto námi dodávané systémy umí a umí se přizpůsobit chodu vaší firmy, že brzo se stanou nedělnou součástí chodu vaší firmy.

Na cestách a přitom na firmě - chci cestovat bez omezení.

Jak by se vám líbilo sedět v pohodlí domova nebo na služební cestě a přitom by se všechno na vašem počítači tvářilo že sedíte na firmě za pracovním stolem? O víkendu tisknout z domu podklady na pondělní poradu na tiskárně která je na firmě. Mít přístup ke všem firemním datům bez omezení? To není sci-fi, dnes v době internetu je možné úplně všechno.

Nelegální software - mám svůj software v pořádku a legálně?

Strach z nelegálního software mají pouze lidé kteří se nechávají ovlivňovat planými výhružkami, všechno co potřebuje firma pro bezproblémový chod se dá zabezpečit pomocí takzvaného svobodného software. Jedná se o plně funkční, stabilní a vyladěné aplikace, které nejsou nijak omezované v jejich používání a které lze legálně stáhnout z internetu a zadarmo používat.

Efektivní práce - chci pracovat efektivně a jednoduše, jde to?

Počítače a všechno kolem, je věc která prorůstá společností a každým dnem se její důležitost zvětšuje. Ale zdaleka ne všichni lidé si plně uvědomují co mohou, a měli by, po počítačích a počítačových systémech vyžadovat. Počítače jsou správně nasazeny pouze tehdy, pokud práci ulehčují a zjednodušují. Pokud práce dokonce přidávají, je nejvyšší čas zabývat se otázkou "Co je špatně?". Ve společnosti COOLNET pracují zkušení odborníci, kteří vám s touto otázkou velmi rádi pomohou. Smysl a směr naší společnosti je pomoct co možná nejvíce lidem k systémům, které budou šetřit jejich čas, budou pevnou základnou pro růst firmy a přitom každá část tohoto "organismu" bude zdravá a vyladěná na maximální výkony.

Najdeme pro vás cestu, nebo ji vytvoříme - Aut inveniam viam aut faciam.