Technologie


Nejsme omezení na konkrétní platformu nebo technologii. Výběr závisí na aktuálních požadavcích a potřebách zákazníka. Komplexní služby v oblasti komunikačních technologií od základu v podobě strukturované kabeláže až po dodávky a konfigurace aktivních komponent počítačových a telekomunikačních sítí. Naše použité technologie: bezdrátové spoje, optické spoje, kamerové systémy, digitální vysílání.


Kamerové systémy

Nabízíme široké spektrum kamerových systémů s velikou variabilitou. Systémy jsou konfigurovány přání uživatele. Náš systém umožňuje sledovat dění on-line přes Internet ať už jste kdekoliv. Nabízíme profesionální řešení pro malé aplikace, jako jsou rodinné domy, obchody a kanceláře, i pro rozsáhlé a náročné aplikace v průmyslu s řádově desítkami kamer.

Bezdrátové spoje

Nezaměřujeme se pouze na prodej technologie, ale i na komplexní služby spojené s prodejem, instalací a servisem zařízení. Existují situace, kdy nelze použít pevný spoj nebo je to finančně velmi náročné - poslední míle, historická zástavba, vodní plochy, a proto je vhodné využít tuto technologii, zejména na frekvencích 2.4GHz, 5GHz či 10GHz.

Optické spoje

Vývoj informačních technologií neustále zvyšuje nároky na rychlost, kvalitu, bezpečnost a delší vzdálenosti přenosu dat. Pro tyto účely je v dnešní době jednoznačně nejvhodnější uplatnění optických technologií. A proto je nutné volit optickou technologii, aby požadavky zákazníku (vysokorychlostní internet, IPTV, hlas, atd.) byly splněny.

Digitální DVB-T a satelitní vysílání

Zaměřujeme se také na kompletní řešení v oblasti satelitního a digitálního pozemního vysílání, digitální televize, satelitů a zejména satelitních kompletů s kartou. V naší široké nabídce sortimentu zboží nalezne zákazník digitální satelitní přijímače, HDTV satelitní přijímače, DVB-T přijímače (Set Top Boxy), satelitní paraboly (antény), dekódovací karty, televize (TV) stejně jako veškeré příslušenství z oblasti příjmu DVB-T a satelitního vysílání.

Aktuální nabídka

Přihlášení do pošty